Menu

Servis

Servis strojů v naší firmě je zabezpečen vyškolenými a zkušenými servisními mechaniky, kterých je zaměstnáno v současné době na čtyřech střediscích celkem 17. Poloha servisních středisek zajišťuje pohotový zásah s optimální dojezdovou vzdáleností u každého z našich zákazníků.

Pro svoji práci mají mechanici k dispozici na každém středisku dílnu, která je vybavena potřebným nářadím i výrobcem předepsanými speciálními přípravky, včetně potřebné moderní diagnostiky. Plně vybavené servisní vozidlo je samozřejmostí. Každý z mechaniků prochází v průběhu roku náročnými servisními školeními, které zajišťují jejich odbornost v prováděných opravách.

Provádíme předprodejní přípravy strojů, předání strojů zákazníkovi včetně zaškolení obsluh. Dále samozřejmě záruční a pozáruční opravy, technické údržby, servis klimatizací, akumulátorů a svářečské práce. Naším hlavním kritériem na servise je kvalita a rychlost provedené práce tak, aby se na nás zákazníci na základě zkušeností s naším servisem opět rádi obraceli.

Kontakty na vedoucí servisů